Volvo XC90 D5 Inscription

Volvo XC90 D5 Inscription

Opsione Baze
 • Klimatizator Automatik me 2 Zona
 • Temperature
 • Clean Zone AQS
 • Sensor Lageshtie
 • Pulti me Veshje Lekure, Inscription
 • Mbyllje Qendrore
 • Ekran Dixhital 12,3” per Instrumentat
 • Sedile e Shoferit me Komandim Elektrik dhe Memorje
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Elektrik dhe Memorje
 • Rregullim Elektrik me 4 Menyra per Mesin
 • Palosje Manuale per Sediljen e Pasme
 • Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme me Palosje Manuale
 • Mbeshtetese Qendrore Krahu me Mbajtese Gote
 • Mbeshtetese Krahu me Mbajtese Gote dhe Vend Magazinimi ne Rradhen e Trete
 • Inserte Druri “Linear Walnut”
 • Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
 • Mbajtes Bilete Parkimi
 • Timon me Veshje Lekure dhe Insert Dekori, me 3 Krahe
 • Pasqyra e Brendshme Fotokromatike
 • Tapete Kembesh prej Stofi
 • Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim Volvo, me Ndricim
 • Ndricim Ambienti High Level
 • Kit Riparimi Gome
 • Dera e Bagazhit Automatike
 • Mbulese Bagazhi, Gjysem-Automatike
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Emergjence
 • Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
 • Maskarino Inscription
 • Dritaret Anesore me Shirit Zbukurimi me Shkelqim
 • Parakolpet dhe Pragjet ne Ngjyren e Automjetit, Shirit Zbukurues me Shkelqim Anash Inscription
 • Dorezat e Dyerve ne Ngjyren e Automjetit, me Zbukurim me Shkelqim
 • 2 Marmita te Integruara
 • Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
 • Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
 • Fenere Mjegulle ne Parakolp
 • Feneret LED
 • EBL Drite Emergjente Frenimi
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Adaptive Cruise Control
 • Pilot Assist
 • Collision Mitigation Support, para
 • Lane Keeping Aid
 • Asistent Parkimi Prapa
 • Sistem Elektrik Drejtimi, me Menyra Personale
 • Menyra Guide te Personalizuara
 • Hill start assist
 • Hill Descent Control
 • Sensor Shiu
 • Head Up Display per FCW
 • Airbag Ballore dhe Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Kapese ISOFIX ne Vendet Anesore te Sediljes se Pasme
 • Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Audio High Performance, AUX, USB, Bluetooth
 • Timon Multifunksional
 • Informacion mbi Shenjat e Trafikut
 • Funksion Foles Komandues
 • Start/Stop
 • Serbatori 71 l
 • Shasi Touring
 • Disqe 20” Alumini, 275/45 Inscription
 • Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
 • Volvo On Call
Opsione Shtese
 • Dalje Klimatizatori Prapa
 • Disqe Alumini 21"
 • Drita Mjegulle
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Lares feneresh
 • Paketa Luxury
 • Paketa Winter
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Lekure Premium
 • Sedile me Masazh
 • Sedile me Ngrohje
 • Timon i Pozicionueshem
 • Timon Prej Lekure
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €45,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 85000km
Viti 2016
Motorri 2.0 - 235 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay