Range Rover Autobiography

Range Rover Autobiography

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Disqe Alumini 21"
 • Drita Mjegulle
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Drita te Dites LED
 • Dritat Automatike
 • Dritat Xenon Adaptive
 • Drite Frenimi Prapa
 • ECO Start/Stop
 • Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet
 • Kompjuter Bordi
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa
 • Sedile Comfort
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje
 • Sensore Shiu
 • Sistem Alarmi
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Timon i Pozicionueshem
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Timon Prej Lekure
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €35,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 120000km
Viti 2012
Motorri 4.4 - 313 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay