Range Rover Autobiography LWB

Range Rover Autobiography LWB

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Pedana elektrike
 • Adaptive Terrain Response
 • Blind Spot Monitoring
 • Ekrane Të Pasëm 10"
 • Frigorifer i pasëm
 • Frigorifer ne mbeshtetesen e krahut
 • Kamera 360 Grade
 • Keyless start
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Meridian Sound System
 • Ndezje Start/Stop
 • Riveshje e Tavanit Ebony Alcantara
 • Sistem Keyless Entry
 • Suspensione me Ajer me Vetenivelim
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon me ngrohje
Informacion i përgjithshëm
€57,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 190000km
Viti 2014
Motorri 4.4 - 340HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Fuji White
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay