Volvo XC40 D3 Momentum Pro

Volvo XC40 D3 Momentum Pro

Opsione Baze
 • Klimatizator Automatik me 1 Zone Temperature Clean Zone AQS
 • Klimatizator i Zgjatur pas Fikjes se Motorrit
 • Pult Komandues per Dyert
 • Mbyllje Qendrore
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
 • Ekran Dixhital 12” per Instrumentat Sedilja e Shoferit me Komandim Manual Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual Rregullim Elektrik me 4 Menyra per Mesin
 • Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme Fikse
 • Inserte Dekori Alumini
 • Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
 • Timon me Veshje Lekure , me 3 Krahe
 • Leva e Marshit me Veshje Lekure
 • Pasqyra e Brendshme me Erresim Manual
 • Tapete Kembesh prej Stofi
 • Ndricim Ambienti Mid Level
 • Mbajtes Bilete Parkimi
 • Varese per Çante tek Sirtari i Kroskotit
 • Varese per Veshjet ne Bagazh
 • Mbajtes i Posacem ne Kroskotin Qendror per Mbeturinat, i Levizshem
 • Kit Riparimi Gome
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Emergjence
 • Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
 • Marmita te Fshehura
 • Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
 • Stopat e Pasem LED
 • EBL Drite Emergjente Frenimi
 • Mbrojtese Silver ne Pjesen e Poshtme te Parakolpit dhe Prapakolpit
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Pilot Automatik
 • Collision Mitigation Support
 • Asistent per Ruajtjen e Korsise
 • Sensore Parkimi Prapa
 • Sistemi i Drejtimit me Asistence te Personalizuar Drive Mode Settiings
 • Hill start assist
 • Sensor Shiu
 • Airbag Ballore per Shoferin dhe Pasagjerin Para Airbag Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
 • Audio High Performance 2 USB, Para dhe Prapa
 • Tregues i Tabelave Rrugore ne Ekran Funksion Komandues Zanor
 • Shasi Dinamike
 • Disqe 18” Alumini, 235/55 Momentum
 • Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
 • Manual Dixhital Perdorimi
 • Feneret LED Midrange
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Timon Multifunksional
 • Ndezje Start/Stop
Opsione Shtese
 • Disqe Alumini 19"
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Impiant Audio Harman Kardon
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Paketa Business Connect
 • Paketa Winter
 • Paketa Xenium
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sistem navigimi 3D
 • Smartphone Integration (Apple Carplay - Android Auto)
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Volvo On Call
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
CMIMI €40,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 32650km
Viti 2018
Motorri 2.0 - 150HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay