Volvo XC40 D3 Momentum Pro AWD

Volvo XC40 D3 Momentum Pro AWD

Opsione Baze
 • Traksion 2×4
 • Normative EURO 6
 • 5 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Klimatizator Automatik me 1 Zone Temperature
 • Clean Zone AQS
 • Klimatizim i Zgjatur pas Fikjes se Motorrit
 • Pult Komandues per Dyert
 • Mbyllje Qendrore
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
 • Ekran Dixhital 12” per Instrumentat
 • Sedilja e Shoferit me Komandim Manual
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual
 • Rregullim Elektrik me 4 Menyra per Mesin
 • Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme Fikse
 • Inserte Dekori Alumini
 • Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
 • Timon me Veshje Lekure dhe Insert Dekori, me 3 Krahe
 • Leva e Marshit me Veshje Lekure
 • Pasqyra e Brendshme me Erresim Manual
 • Tapete Kembesh prej Stofi
 • Ndricim Ambienti Mid Level
 • Mbajtes Bilete Parkimi
 • Varese per Çante tek Sirtari i Kroskotit
 • Varese per Veshjet ne Bagazh
 • Mbajtes i Posacem ne Kroskotin Qendror per Mbeturinat, i Levizshem
 • Kit Riparimi Gome
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Emergjence
 • Shtroje Gome ne Bagazh
 • Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
 • Marmita te Fshehura
 • Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
 • Stopat e Pasem LED
 • EBL Drite Emergjente Frenimi
 • Mbrojtese Silver ne Pjesen e Poshtme te Parakolpit dhe Prapakolpit
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Pilot Automatik
 • Collision Mitigation Support, para
 • Asistent per Ruajtjen e Korsise
 • Sensore Parkimi Prapa
 • Sistemi i Drejtimit me Asistence te Personalizuar
 • Drive Mode Settiings
 • Hill start assist
 • Sensor Shiu
 • Airbag Ballore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
 • Audio High Performance
 • 2 USB, Para dhe Prapa
 • Tregues i Tabelave Rrugore ne Ekran
 • Funksion Komandues Zanor
 • Shasi Dinamike
 • Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
 • Manual Dixhital Perdorimi
 • Feneret LED Midrange
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Timon Multifunksional
 • Start/Stop
Opsione Shtese
 • Paketa Park Assist
 • Asistent Parkimi me Sensore Prapa
 • Disqe Alumini 19"
 • Drita Mjegulle
 • Drita Mjegulle LED
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Gomë Rezerve Mini
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Mbajtese cantash ne bagazh
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa me palosje elektrike
 • Mbyllje sekrete e kasetes ne kroskot
 • Ngjyra Fusion Red
 • Paketa Versatility Pro
 • Paketa Winter
 • Paketa Xenium
 • Park Assist
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sigurese elektrike per dyert e pasme
 • Sistem Keyless Entry
 • Tavan me kontrast të bardhë
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon Sportiv
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €47,760
Gjendja: E Re
Viti 2020
Motorri 2.0 - 150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Onyx Black
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay