Ford Kuga

Ford Kuga

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Disqe Alumini 18"
 • ECO Start/Stop
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa
 • Pasqyra me errësim automatik
 • Pasqyrat me Komandim
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Sensore Parkimi Prapa
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Timon i Pozicionueshem
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Timon Prej Lekure
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €14,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 110000km
Viti 2014
Motorri 2.0 - 150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay