Audi Q8 50 TDI S-LINE

Audi Q8 50 TDI S-LINE

Opsione Baze
 • 8 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 •  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 •  Drite Frenimi Prapa
 •  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Xhama Elektrike
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Paketa S Line Exterior
 • Sedile Lekure Premium
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Sedile Sportive
 • Paketa S Line Interior
 • Ekran Split View
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Dalje Klimatizatori Prapa
 • Disqe Alumini 22"
 • Drita Mjegulle LED
 • Dritat Full LED
 • Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet
 • Levat e Transmisionit ne Timon
 • Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa
 • Pilot Automatik
 • Sedile Elektrike
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Telekamera e Pasme
 • Timon i Pozicionueshem
 • Timon Prej Lekure
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €99,900
ID 1149
Gjendja: E Re
Viti 2019
Motorri 3.0 l
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay