Range Rover Sport SVR

Range Rover Sport SVR

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Cruise Control
 • Adaptive Terrain Response
 • Ambient Light
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blis - Blind Spot Information System
 • Disqe Alumini 22"
 • Dritat Pixel Led Laser ADB
 • Drive Pro Pack
 • Head Up Display
 • Impianti Audio 825W Meridian
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Kamera 360 Grade
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Levat e Nderrimit te Marsheve ne Timon
 • Pajisje Frigoriferike
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Pedana Elektrike
 • Riveshje e Tavanit Morzine
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
 • Sistemi Soft Close
 • SVR Carbon Fiber Exterior Pack
 • Tavan Xhami me Hapje
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €185,000
€126,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 20000km
Viti 2019
Motorri 5.0 - 575 KF
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Financing calculator
Vehicle price ( €)
Interest rate (%)
Period (muaj)
Down Payment ( €)
Calculate
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay