Bmw X5 M50d

Bmw X5 M50d

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Cruise Control
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • CD Player
 • Disqe Alumini 20"
 • Drita te Dites LED
 • Dritat Xenon Adaptive
 • ECO Start/Stop
 • Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet
 • Kamera 360 Grade
 • Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)
 • Levat e Nderrimit te Marsheve ne Timon
 • Pasqyra me errësim automatik
 • Sedile me Ngrohje
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Audio Bang & Olufsen 3d
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
Informacion i përgjithshëm
€37,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 170000km
Viti 2014
Motorri 3.0 - 381 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: Kafe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Financing calculator
Vehicle price ( €)
Interest rate (%)
Period (muaj)
Down Payment ( €)
Calculate
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay