Detail Page

PDF Print Email
Volvo XC90 Inscription Mild Hybrid AWD 1969l 175kW

Equipment

Opsione Baze
8 Airbag  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Sedile me Ftohje Para  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 21"  Disqe Alumini 20" Diamond Turned 
Telekamera e Pasme  Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa) 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Sistem Traffic Sign Recognition  Dalje Klimatizatori per Rrjeshtin e Trete te Sedileve 
Dalje Klimatizatori Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Head Up Display  Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7 
Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Full LED  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.1 ltr/100 km

General Information

Id: 1144

Condition: E Re

Year: 2020

Engine size: 1969 l

Engine: 175 kW

Fuel: Diesel

Exterior Color: e zeze

Interior Color: bezhe

Body Type: Off-Road

Transmission: Automatike (AT8)

Drive: 4x4/4-rrota aktive

Doors: 5

Seats: 7

Price: € 89,335 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo XC90 Inscription Mild Hybrid AWD € 89335 EUR - http://mektrin.al/en/component/expautospro/detail/1144/mektrin-auto/volvo/xc90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.