Detail Page

PDF Print Email
Land Rover Range Rover Vogue 4.4l

Equipment

Opsione Baze
8 Airbag  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Telekamera e Pasme  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7  Dritat Xenon me Grafike LED 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

General Information

Id: 1142

Condition: E Perdorur

Mileage: 120000 km

Year: 2012

Engine size: 4.4 l

Fuel: Diesel

Exterior Color: e zeze

Interior Color: bezhe

Body Type: SUV

Transmission: Automatike

Drive: 4x4/4-rrota aktive

Doors: 5

Seats: 5

Price: € 35,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Land Rover Range Rover Vogue € 35900 EUR - http://mektrin.al/en/component/expautospro/detail/1142/mektrin-auto/land-rover/range-rover-vogue

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.