Detail Page

PDF Print Email
Jaguar XE Prestige 2.0kW

Equipment

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike Para  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Sensore Parkimi Prapa  Sensore Parkimi Para 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Tavan Xhami me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 18" 
Sistem Surround Camera   Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Impianti Audio 380W Meridian 
Catia me Kontrast e Zeze  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Dalje Klimatizatori Prapa 
Dritat Xenon   Drita Mjegulle 
Drita Mjegulle LED  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

General Information

Id: 1106

Condition: E Re

Year: 2/2019

Engine: 2.0 kW

Fuel: Diesel

Exterior Color: e zeze (metallic)

Interior Color: bezhe

Body Type: Sedans

Transmission: Automatike

Drive: 4x2/2-rrota aktive

Doors: 4

Seats: 5

Price: € 54,444 EUR

Bargain Price: € 36,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Jaguar XE Prestige  € 54444 EUR - http://mektrin.al/en/component/expautospro/detail/1106/mektrin-auto/jaguar/xe

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.