Volvo XC90 B5 Momentum AWD 7s

Volvo XC90 B5 Momentum AWD 7s

Opsione Baze

Traksion All Wheel Drive 4×4
Normative EURO 6
7 Vende
Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
Klimatizator Automatik me 2 Zona Temperature
Clean Zone AQS
Sensor Lageshtie
Pulti me Veshje Plastike, Inscription
Mbyllje Qendrore
Ekran Dixhital 12,3” per Instrumentat
Sedile e Shoferit me Komandim Elektrik dhe Memorje
Sedilja e Pasagjerit me Komandim Elektrik dhe Memorje
Rregullim Elektrik me 4 Menyra per Mesin
Palosje Manuale per Sediljen e Pasme
Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme me Palosje Manuale

Mbeshtetese Qendrore Krahu me Mbajtese Gote
Mbeshtetese Krahu me Mbajtese Gote dhe Vend Magazinimi ne Rradhen e Trete
Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
Timon me Veshje Lekure dhe Insert Dekori, me 3 Krahe
Pasqyra e Brendshme Fotokromatike
Tapete Kembesh prej Stofi
Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim Volvo, me Ndricim
Ndricim Ambienti High Level
Kit Riparimi Gome
Dera e Bagazhit Automatike
Mbulese Bagazhi, Gjysem-Automatike
Canta e Ndihmes se Shpejte
Trekendesh Emergjence
Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
Maskarino Inscription
Dritaret Anesore me Shirit Zbukurimi me Shkelqim
Parakolpet dhe Pragjet ne Ngjyren e Automjetit, Shirit Zbukurues me Shkelqim Anash Inscription
Dorezat e Dyerve ne Ngjyren e Automjetit, me Zbukurim me Shkelqim
2 Marmita te Integruara Insc
Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
Feneret LED
EBL Drite Emergjente Frenimi
Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
Adaptive Cruise Control
Pilot Assist
Collision Mitigation Support, para
Lane Keeping Aid
Sistem Elektrik Drejtimi, me Menyra Personale
Menyra Guide te Personalizuara
Hill start assist
Hill Descent Control
Sensor Shiu
Airbag Ballore dhe Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
Airbag per Gjurin e Shoferit
Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
Kapese ISOFIX ne Vendet Anesore te Sediljes se Pasme
Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
Audio High Performance, AUX, USB, Bluetooth
Timon Multifunksional
Informacion mbi Shenjat e Trafikut
Funksion Foles Komandues
Start/Stop
Serbatori 71 l
Shasi Touring
Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
Volvo On Call
Sistem Drive Mode

Opsione Shtese

Ngjyra Metalike Pebble Grey
Sedile Lekure Comfort Moritz CHARCOAL

Paketa PARK ASSIST
Sensor parkimi para dhe prapa
Kamera parkimi e pasme

Xhama te Erret
Gome Rezerve

Informacion i përgjithshëm
€53,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 99000km
Viti 2020
Motorri 2.0-235 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Pebble Grey Metalike
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike AT8
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay