Volvo XC90 B5 MHEV Inscription AWD 5s

Volvo XC90 B5 MHEV Inscription AWD 5s

Opsione Baze

Traksion All Wheel Drive 4×4
Normative EURO 6
Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
Klimatizator Automatik me 2 Zona Temperature
Clean Zone AQS
Sensor Lageshtie
Paraventilim dhe Ngrohje e Zgjatur pas Fikjes se Motorrit
Daljet per Ujin e Xhamave te Integruar ne Fshirese
Pulti Komandimi per Dyert
Mbyllje Qendrore
Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
Ekran Dixhital 12,3” per Instrumentat
Sedile e Shoferit me Komandim Manual dhe Komandim Elektrik te Lartesise
Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise
Rregullim Elektrik me 2 Menyra per Mesin
Palosje Manuale per Sediljen e Pasme
Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme me Palosje Manuale
Inserte Dekori “Direct Brushing Aluminium”
Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
Mbajtes Bilete Parkimi
Timon me Veshje Lekure dhe Insert Dekori, me 3 Krahe
Leva e Marshit me Veshje Lekure
Pasqyra e Brendshme Fotokromatike
Tapete Kembesh prej Stofi
Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim Volvo
Ndricim Ambienti Mid Level
Kit Riparimi Gome
Dera e Bagazhit Automatike me Buton
Mbulese Bagazhi, Manuale
Canta e Ndihmes se Shpejte
Trekendesh Emergjence
Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
Dritaret Anesore me Shirit Zbukurimi me Shkelqim
Parakolpet dhe Pragjet ne Ngjyren e Automjetit
Dorezat e Dyerve ne Ngjyren e Automjetit
2 Marmita te Integruara
Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
Feneret LED Midrange me Mekanizem Pastrimi
EBL Drite Emergjente Frenimi
Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
ACC – Adaptive Cruise Control
Pilot Assist
Collision Mitigation Support, para
Lane Keeping Aid
Asistent Parkimi Prapa
Sistem Elektrik Drejtimi, me Menyra Personale
Menyra Guide te Personalizuara
Hill start assist
Hill Descent Control
Slippery Road Alert
Hazard Light Alert
Sensor Shiu
Airbag Ballore dhe Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
Airbag per Gjurin e Shoferit
Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
Kapese ISOFIX ne Vendet Anesore te Sediljes se Pasme
Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin

Audio High Performance, AUX, USB, Bluetooth
Navigator Sensus
Timon Multifunksional
Funksion Foles Komandues
Road Sign Information
Volvo On Call
Apple Carplay & Android Auto
Start/Stop
Serbatori 71 l
Shasi Dinamike
Disqe 19” Alumini, 235/55 R19
Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
Manual Dixhital Perdorim

Opsione Shtese

Ngjyra Metalike Onyx Black
Sedile Lekure AMBER

Paketa PARK ASSIST
Sensor parkimi para dhe prapa
Kamera parkimi e pasme

Paketa CLIMATE
Sedilet e parme me ngrohje
Lares te xhamit te perparme me uje te ngrohte

Paketa LIGHTING
Dritat e mjegulles
Lares te fenereve
Dritat Full LED me kthim dhe perkulje

Paketa DRIVER ASSIST
Intellisafe Surround- Blind Information System , Lane Keeeping Aid, Speed Limiter

Kokat e sedileve te pasme me perkulje automatike
Audio Harman Kardon
Keyless Entry
Xhama te Erret
Mbyllja e dyerve te pasme per femije ne menyre automatike

Informacion i përgjithshëm
€54,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 78000km
Viti 2019
Motorri 2.0-235-HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Onyx Black Metalike
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike AT8
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay