Volvo XC60 B4 Mild Hybrid Core AT8 FWD

Volvo XC60 B4 Mild Hybrid Core AT8 FWD

Opsione Baze

CleanZone me pastrues ajri
Klima e parkimit me fikje të vonuar
Sensori i lagështisë
Sistemi i klimës me dy zona

Stilizimi i brendshëm
Dekori me alumin Iron Ore
Kapaku i pultit të komandimit, plastik në ngjyrë Charcoal
Levë marshesh e personalizuar
Ndriçimi i brendshëm i nivelit mesatar
Pllakat e shkallareve Volvo, prej alumini
Tapetet prej tekstili
Tapiceria e tavanit në ngjyrë Blond
Tapiceria me tekstil Premium
Timon i personalizuar, ngjyrë Charcoal

Mbështetja e shoferit
Ekrani i shoferit 12 inç
Ekran qendror 9 inç
Manuali i pronarit dixhital Mbajtësi i biletës së parkimit
Shasi dinamike
Pasqyra të jashtme me palosje elektrike
Fenerët LED
Kontrolli i presionit të gomave
Kufizues i shpejtësisë
Paralajmërim për rrugë të rrëshqitshme
Pasqyra të ndriçuara
Kamera parkimi, mbrapa
Asistencë parkimi, para dhe mbrapa
Mbajtese korsie
Parandalimi i kthimit në drejtim të mjetit që vjen përballë
Pasqyra të jashtme që errësohen vetë
Sensori i shiut
Informimi i shenjave të trafikut

Bagazhi dhe ngarkesa
Prizë 12 V në ndarjen e bagazhit
Hapja elektrike e derës së pasme
Rrjete ndarese sigurie
Hyrja pa çelës me hapjen pa duar të derës së pasme

Ndenjëset
Lirimi mekanik i rreshtit të dytë të ndenjëseve
Mbështetësja elektrike e kurrizit me 2 pozicione
Ndenjëset e përparme Comfort
Palosja elektrike e mbështetëseve të kokës mbrapa
Pesë ndenjëset

Teknologjia dhe Audio
Aplikacioni Volvo Cars
Apple CarPlay
Sistemi audio me performancë të lartë
Lidhja Bluetooth®
Karikimi i telefonit
Radio dixhitale (transmetim audio dixhital, DAB+)
Shërbimet e Google
Butonat në timon

Siguria
Mbyllje e dyfishtë
Airbag me dy nivele
Bllokues elektrik per femije
Pikat e lidhjes ISOFIX, sedilja e pasme
Sistemi inteligjent i informacionit të shoferit (IDIS)
Dritaret anësore të kalitura
Kompleti i ndihmës së parë
Kompleti i përkohshëm i riparimit të gomave
Dorezat e dyerve në ngjyrë trupi me ndriçim hyrës

Mbyllje automatike e dyerve
Çelësi i çaktivizimit të airbag-it të pasagjerit
Rripat e sigurimit
Trekëndëshi i sigurisë
Mbrojtje nga goditjet anësore
Mbrojtje kundër dëmtimit të shtyllës kurrizore
Dritat e frenave emergjente
Airbag gjuri në anën e shoferit

Transmisioni
Transmision automatik GeartronicTM me 8 shpejtësi
Kontrolli i zbritjes së kodrës
Teknologjia Start/Stop

Exterior
18′′ 5-Spoke Silver
Grila e përparme me elementë të zinj dhe kornizë të kromuar
Kasat e pasqyrave të dyerve, me koordinim të ngjyrave
Protective cap kit, Silver
Shinat mbi tavan, në ngjyrë Black
Zbukurimi me alumin të shndritshëm përreth dritareve anësore

Opsione Shtese

Ngjyra Denim Blue Metalike
Sedile Lekure MORITZ BLOND
Disqe 19’’ me 5 krahe V Diamond Cut

Paketa CLIMATE
Sedilet e parme me ngrohje
Sedilet e pasme me ngrohje
Timoni me ngrohje

Paketa DRIVER ASSIST

Adaptive Cruise Control, Lane Keeping Aid, Speed Limiter,Pilot Assist

Xhama te pasem te erret
Gome Rezerve
Pergatitja per bllokimin ndaj alkoolit

Informacion i përgjithshëm
€63,500
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 2.0-211 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Denim Blue Metalike
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike AT8
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay