Volvo XC40 B3 Mild Hybrid Core

Volvo XC40 B3 Mild Hybrid Core

Opsione Baze
 • Kondicionimi
 • CleanZone
 • Kondicioner me dy zona Matësi i lagështisë
 • Interior
 • Tapiceri tavani me ngjyre Charcoal
 • Dekore Urban Grid alumini
 • Timoni sportiv i përshtatur
 • Mbështetësja e pasme e krahut
 • Ndriçim i brendshëm, nivel i lartë
 • Futjet dekorative të brendshme Qymyr druri Mbështetësja e përparme e krahut
 • Tapiceri tekstili premium
 • Tapete tekstili për ndarjen e pasagjerëve
 • Mbeshtetja ndaj shoferit
 • Ekrani i shoferit 12 inç Asistencë parkimi, mbrapa Ekran qendror 9 inç
 • Manuali i perdorimit dixhital Mbajtësi i biletës së parkimit Shasi dinamike
 • Pasqyra të jashtme me palosje elektrike Fenerët LED
 • Kontrolli i presionit të gomave
 • Kufizues i shpejtësisë
 • Paralajmërim për rrugë të rrëshqitshme
 • Pasqyra të ndriçuara
 • Mbajtese korsie
 • Parandalimi i kthimit në drejtim të mjetit që vjen përballë Pasqyra të jashtme që errësohen vetë
 • Sensori i shiut
 • Informimi i i shenjave të trafikut
 • Bagazhi dhe ngarkesa
 • Prizë 12 V në ndarjen e bagazhit
 • Hapja elektrike e derës së pasme
 • Rrjet sigurie
 • Hyrja pa çelës me hapjen pa duar të derës së pasme Mbajtëse e çantave të palosshme
 • Ndenjëset
 • 5 vende
 • Sediljet e përparme komode
 • Mbështetje lumbare elektrike me 4 drejtime Mbështetëse koke të fiksuara në pjesën e pasme
 • Sedilja e shoferit plotësisht e rregullueshme manualisht
 • Sedilja e rregullueshme e pasagjerit ne menyre manuale
 • Lirimi manual i rreshtit të dytë të sediljeve.
 • Teknologjia dhe Audio
 • Aplikacioni Volvo Cars
 • Apple CarPlay
 • Shërbimet Google
 • Sistemi audio High Performance Lidhja Bluetooth®
 • Karikimi i telefonit me Wireless
 • Radio dixhitale (transmetim audio dixhital, DAB+) Butonat në timon
 • Siguria
 • Mbyllje e dyfishtë
 • Airbag me dy nivele
 • Bllokues elektrik per femije
 • Pikat e lidhjes ISOFIX, sedilja e pasme Dritaret anësore të kalitura
 • Kompleti i ndihmës së parë
 • Kompleti i përkohshëm i riparimit të gomave
 • Dorezat e dyerve në ngjyrë trupi me ndriçim hyrës Mbyllje automatike e dyerve
 • Çelësi i çaktivizimit të airbag-it të pasagjerit Trekëndëshi i sigurisë
 • Mbrojtje nga goditjet anësore
 • Mbrojtje kundër dëmtimit të shtyllës kurrizore
 • Dritat e frenave emergjente
 • Airbag gjuri në anën e shoferit
 • Transmisioni
 • Transmision automatik me shtatë shpejtësi me dy tufë
 • Kontrolli i zbritjes së kodrës
 • Exterior
 • Disqe 18” Argjend me 5 krahe
 • Pasqyrat e jashtme, në ngjyrën e trupit
 • Grila e përparme me insert të zi dhe kornizë kromi Shinat ne tavan, alumini i ndritshëm
 • Prerje e zezë në dritaret anësore
Opsione Shtese
 • Ngjyra Onyx Black Metalike
 • Sedile Tekstili Grey Melange City Block në interior ngjyrë Charcoal Disqet 18′′ 5-Spoke Black Diamond Cut
 • Paketa CLIMATE
 • Timoni me ngrohje
 • Ndenjëset përpara me ngrohje
 • Paketa PARK ASSIST
 • Asistenca e parkimit, prapa dhe përpara Kamera e ndihmës së parkimit, prapa
 • Xhamat e pasmë me nuancë
 • Rrota rezervë e përkohshme Përgatitja për bllokimin ndaj alkoolit
Informacion i përgjithshëm
€44,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 26500km
Viti 2022
Motorri 2.0 - 163 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Onyx Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay