Volvo XC40 D3 Entry 2WD

Volvo XC40 D3 Entry 2WD

Opsione Baze

Klimatizator Automatik me 1 Zone Temperature
Clean Zone AQS
Pult Komandues per Dyert
Mbyllje Qendrore
Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
Ekran Dixhital 12” per Instrumentat
Sedilja e Shoferit me Komandim Manual ne Gjatesi, Lartesi dhe Pjerresi
Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual ne Gjatesi
Suport Fiks per Mesin
Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme Fikse
Inserte Dekori Origin
Pasqyre Kortezie me Ndricim
Mbrojtesja nga Dielli
Per Shoferin Timon me Veshje Lekure, me 3 Krahe
Leva e Marshit me Veshje Lekure
Pasqyra e Brendshme me Erresim Manual
Tapete Kembesh prej Stofi
Ndricim Ambienti Base Level

Mbajtes Bilete Parkimi
Mbajtes i Posacem ne Kroskotin Qendror per Mbeturinat, i Levizshem Kit Riparimi Gome
Canta e Ndihmes se Shpejte
Trekendesh Emergjence
Shina te Zeza te Integruara ne Cati
Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
Feneret LED Midrange
Stopat e Pasem LED
Ndezja e Dritave Automatike
EBL Drite Emergjente
Frenimi Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
Pilot Automatik
Collision Mitigation Support, para Asistent per Ruajtjen e Korsise
Hill start assist
Sensor Shiu
Hill Descent Control
Slippery Road Alert
Hazard Light Alert
Airbag Ballore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
Airbag Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
Airbag per Gjurin e Shoferit
Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
Audio High Performance
1 USB, Para
Tregues i Tabelave Rrugore ne Ekran
Volvo On Call
Funksion Komandues Zanor
Shasi Dinamike
Disqe 17” Alumini, 235/60 R17
Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
Manual Dixhital Perdorimi
Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
Timon Multifunksional
Start/Stop

Opsione Shtese

Ngjyra Ice White (E bardhe)
Sediljet Tekstili ne ngjyre te zeze
Asistent Parkimi me Sensore Prapa
Drita Mjegulle
Xhamat e Pasem te Erret
Gome Rezerve Mini

Informacion i përgjithshëm
€29,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 66000km
Viti 2019
Motorri 2.0-150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Ice White
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike AT8
Tipi Auto
Rrota aktive: 2WD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay