Volvo V40 D2 Momentum

Volvo V40 D2 Momentum

Opsione Baze

Sedile Prej Cope Te Zeza
Timon Multifuksional me Komanda
Timoni i Pozicionueshem
Mbyllje Qendrore
Sistem Radio CD Player
Ekran me Ngjyra me Bluetooth te Integruar
Komjuter Bordi Dixhital TFT 8”
Shina te Integruara ne Cati
Timon pre Lekure
Set Tapetesh
Pasqyra Kortezie te Illuminuara
Disqe 16” Alumini
Sedile e Shoferit e Pozicionueshme ne Lartesi + Suport Lumbari
Sedile e Pasagjerit me Pozicionim ne Lartesi dhe Suport Lumbari Immobilizer
Mbyllje Qendrore
Funksion Dritash “Follow me Home”
Xhama Elektrike “Auto”
Mbajetese Gotash Para
Mbeshtetese Krahu Para me Rreshqitje
Mbulese e Hapesires se Bagazhit
Trekendesh i Sigurise
Dritaret Anesore me Kornize te Kromuar
Pasqyrat Elektrike + Ngrohje
Feneret Halogjene me Nivelim
Drita te Dites “ Daytime Running Light”
Funksion “City Safety”
Timon me Funksion Elektro-Power
Sistem i Monitorimit te Presionit te Gomave
Airbag Para
Airbag Anesore
Airbag SIPS
Airbag Mbrojtes per Pedestrian
Airbag Gjuri per Shoferin
Rripa Sigurimi Adaptive me Pretensionues
ISOFIX per Sedilet e Pasme
Emergency Brake Assist
Dynamic Stability Control DSTC
Advanced Stability Control
Anti Lock Braking System ABS
Indikator i temperatures se Jashtme
Sistem Informativ Inteligjent per Shoferin
AUX
Sistem ECO Start/Stop
Pilot Automatik
Pasqyre e Brendshme Fotokromatike
Timon me Komanda Multifunksional
Sensore Shiu
Timon Prej Lekure dhe Insert Alumini
Mbeshtetese Krahu Prapa dhe Mbajtese Gotash

Opsione Shtese

Ngjyra e Zeze Solide
Sediljet Tekstili Blond CityWeave
Feneret LED
Sensore Parkimi Prapa
Ambient Light, High Level
Sensus Connect High Performance 180W, DVD, Ekran 7’
Klimatizator Automatik me 2 Zona
Audio System High Performance

Informacion i përgjithshëm
€17,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 98880km
Viti 2018
Motorri 2.0-120 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: E zeze Solide
Karroceria: Hatchback
Trasmisioni: Automatike AT8
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay