Volvo S90 D4 BUSINESS PLUS Automatic

Volvo S90 D4 BUSINESS PLUS Automatic

Opsione Baze

Sedile Komfort Lekure Moritz
Mbyllje Qendrore
Kompjuter Bordi 8 ” me Display per Shoferin
Klimatizator Automatik me 2 Zona
Clean Zone AQS
Preventilim + Ngrohje e Tejzgjatur pas Fikjes se Motorrit
Celes me Pult nga Distanca
Xhama te Temperuar Anesore dhe Prapa
Sedile Shoferit Manuale me Komandim Elektrik te Lartesise
Sedile e Pasagjerit Manuale me Komandim Elektrik te Lartesise
Suport i Lumbarit 4 Pozicione Elektrike
Shpinoret e Sediljes se Pasme Fikse
Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme Fikse
Inserte Dekori “Iron Ore”
Pasqyra Kortezie Para me Ndricim
Timon Prej Lekure me Uni Dekor
Leva e Transmisionit Prej Lekure Uni Dekor
Prize 12V ne Pjesen e Pasme
Pasqyre Qendrore me VeteErresim
Set Tapetesh Prej Cope
Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim “Volvo”
Ndricim i Kabines Mid Level
Set Riparimi per Gomen
Kutia e Ndihmes se Shpejte
Trekendesh i Sigurise
Grila Para Ngjyre e Zeze me Shkelqim
Inokse Anesore tek Dritaret
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
Fenere LED
Emergency Brake Light EBL
Pilot Automatik
Pilot Automatik Adaptiv
Suport Collision Mitigation Para
Suport Lane Keeping Aid
Sensore Parkimi Prapa
Hill Start Assist
Sensore Shiu ne Xhamin Para
Airbag Frontale, Airbag SIPS, Airbag Perde, Airbag per Gjurin Shoferi
Sediljet Para me Mbrojtje te Zverkut ne Rast Goditje nga Pas
Rripa Sigurimi me Pretensionues dhe Sinjal Akustik
Mbyllje e Airbag te Pasagjerit
Isofix Prapa
Emergency Brake Assist EBA
Intelligent Driver Information System IDIS
Sistemi Audio High performance
Timon me Komanda Mutifunksional
Dalje AUX + Dalje USB
Bluetooth
Sistem Road Sign Information RSI
Lidhje Vokale
Kapaciteti Serbatorit 55 Litra
Shasia Dinamike
Disqe Alumini 17’ me Goma 225/55 R17
Sistem i Monitorimit te Presionit te Gomave
Manuali i Perdorimit Digital
Volvo On Call

Opsione Shtese

Ngjyra Metalike Bright Silver
Sedile Komfort Lekure Moritz, Ngjyre e Zeze
Disqe 19” Alumini me 5 Krahe
Paketa WINTER
Sediljet Para me Ngrohje
Sprucatoret e Ujit te Xhamit me Ngrohje
Paketa BUSINESS
Sensus Navigation
Ekran Dixhital TFT 12.3” per Instrumentat
Park Assist me Sensore Parkimi Para dhe Prapa
Paketa DRIVER ASSIST
Adaptive Cruise Control Pilot Assist
Lane Keeping Aid
Drive Mode Settings
Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
Fenere Mjegulle
Gome Rezerve Mini
Apple Carplay
Road Sign Information

Informacion i përgjithshëm
€32,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 95506km
Viti 2018
Motorri 2.0-190 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Brenda: Gri
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike AT8
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay