Volvo S90 B5 MHEV Ultimate Dark AWD

Volvo S90 B5 MHEV Ultimate Dark AWD

Opsione Baze
 • Model Year: 2023
 • Order Number: 10295849
 • Model : Sedan
 • Motorri: 2.0 Nafte 249 kf, Mix Consumption 5.8 l/100 km, CO2  emissions 154 g/km
 • Hyrje pa celes dhe hapje me sensor e bagazhit
 • Side impact protection
 • Remote key
 • Intelligent Driver Information System
 • Pasqyrat e mjetit ne ngjyre te zeze
 • Drita te frenimit te pozicionuara lart
 • ISOFIX
 • Rripa sigurimi
 • Sensore shiu
 •  BLIS TM dhe Cross Traffic Alert
 • Timoni me komanda funksionale
 • Pastrues ajri
 • Bluetooth®
 • Alarm
 • Xhep ne bagazh
 • Protective cap kit Matt Tech Grey
 • Mbajtese krahu e pasme ne mes
 • Apple CarPlay
 • Sedila e shoferit me memorie dhe elektrike
 • Sedile e pasagjerit e rregullueshme ne menyre elektrike
 • Sedilet e parme me ngrohje
 • Transmisioni automatic me 8-marshe AWD
 • Sedilet e pasme me ngrohje
 • Pedale
 • Kokat e sedileve te pasme te uleshme ne menyre elektrike
 • 5 vende
 • Sedilet e pasme te palosshme
 • Klime me 4 zona
 •  Lumbar Suport me 4 pozicione
 • Exclusive textile mats Charcoal
 • Passenger airbag cut-off switch
 • Illuminated vanity mirrors
 • Dual-stage airbags
 • Drita te brendshme te nivelit te larte
 • Knee airbag driver side
 • Hapje bagazhi ne menyre elektrike
 • Tavan xhami
 • First aid kit
 • Perdet e pasme te rregullueshme ne menyre elektrike
 • Road Sign Information
 • Perde te xhamave te pasem
 • Lane Keeping Aid
 • Zgjatim elektrik I gjurit te sedilja e shoferit
 • Diesel fuel pump
 • Serbatori 60 litra
 • Grile e perparme ne ngjyre te zeze
 • Drita Full-LED
 • Hill Start Assist
 • Pastrim feneresh
 • Transport protection cover with opening for tailgate
 • Monitorim I presionit te gomave
 • Trailer lamp control
 • Drita mjegulle
 • Frenim I pasem automatik
 • Digital Audio Broadcasting
 •  Oncoming Lane Mitigation
 • Rear Collision Warning
 • Pasqyrat e kthyeshme ne menyre elektrike
 • Paralajmerim per rruge te rreshqitshme
 • Sedile elektrike dhe me memorie e shoferit
 • Wireless phone charging
 • Emergency brake light
 • 12-inch driver display
 • Timoni me ngrohje
 • Limit shpejtesie 180 km/h
 •  Google services
 • Adaptive power steering
 • Adaptive cruise control
 • All-wheel Drive (AWD)
 •  Head-up display
 • Emblema ‘B5’
 • Pilot Assist
 • Rikujtues per rripat e sigurimit  EU logic
 • Fshirese xhamash te integruar
 • 2 USB Typ-C connections
 • Dyer te lyera me ngjyren e trupit dhe ndricim fundor te dorezave
 • Limitues shpejtesie
 • Elemente te zinj poshte deres
 • Volvo Cars app
 • Cargo opening scuff plate – plastic
 • Shkrimi R-design
 • High-gloss black side window trim
 • Trekendesh sigurie
 • Mbyllje elektrike te dyerve te pasme
 • Mbajtes bilete ne parkim
Opsione Shtese
 • Ngjyra  Crystal White Pearl Metallic
 • Sedile Lekure Nappa Charcoal Nappa leather/Perforated
 • Disqe Alumini 21′′ 5-Double Spoke Black Diamond Cut
 • Kamera 360°
 • Amortizimi me ajer
 • Audio System  Bowers & Wilkins
 • Sistem Alarmi
 • Gome Rezerve
 • Xhama te pasem te erret
 • Fuel-driven heater
 • Xhama anesore te laminuar
Informacion i përgjithshëm
€82,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 2.0-249HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Crystal Pearl White
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay