Volkswagen ID.3 1st Edition

Volkswagen ID.3 1st Edition

Opsione Baze
 • Ambient Light i konfigurueshem
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Emergency brake assist
 • Active cruise control
 • Drita full led
Informacion i përgjithshëm
€34,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 15000km
Viti 2020
Motorri 204 HP
Karburanti: Elektrike
Ngjyra Jashte: Bardhë
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay