Range Rover Vogue

Range Rover Vogue

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • AEB (Autonomus Emergency Brake)
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • Disqe Alumini 21"
 • Dritat Full LED Matrix
 • Emergency Brake Assist
 • Kamera 360 Grade
 • Keyless start
 • Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)
 • Meridian Sound System
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile me Ngrohje Pas
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Sistemi Soft Close
 • Suspensione me Ajer
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
 • Timon me ngrohje
Informacion i përgjithshëm
€86,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 130000km
Viti 2018
Motorri 3.0 - 275HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Portofino Blue
Ngjyra Brenda: Ivory
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay