Range Rover Velar D300

Range Rover Velar D300

Opsione Baze
 • Sedile elektrike ngrohje ftohje para
 • Timon elektrik ngrohje multifunksional
 • Hapje bagazhi automatike
 • Drita full led para dhe pas
 • R dybnamic
 • Meridian sound system
 • Kamera parkimi 360 grade
 • Ambient light i konfigurueshem
 • Tavan xhami panramik me hapje
 • Active cruise control
 • Lane keep assist
 • Emergency brake assist
Informacion i përgjithshëm
€72,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 58000km
Viti 2021
Motorri 3.0-300 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Bardhë
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay