Range Rover Velar

Range Rover Velar

Opsione Baze
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • Terrain Response with Dynamic Program
 • Traksion 4×4
 • Sistem Navigacioni In Control Touch Pro Duo
 • Disqe Alumini 19″
 • Sensore Parkimi Para & Prapa
 • Kamera e Pasme
 • Sistemi Audio Meridian
 • Bagazh Me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Tavani Me Veshje Ebony Morzine
 • Sistem Lane Departure Warning
 • Drita PIXEL Premium LED me DRL
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Keyless Start
 • Keyless Entry

 

Opsione Shtese

 

 • Sensore parkimi para dhe pas
 • Atention asist
 • Lane keep assist
 • Isofix
 • USB
 • Bluetooth
 • CD Player
 • Tavan xhami panoramik
 • Pasqyrat me palosje
 • Levat e nderrimit te marsheve ne timon
 • Cruise control
Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 2.0-200 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Charente Grey
Ngjyra Brenda: Ebony
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay