Range Rover Sport Dynamic HSE

Range Rover Sport Dynamic HSE

Opsione Baze

• Transmision Automatik Me 8+1 Raporte
Ndezje/Fikje me Buton Start/Stop
• Adaptive Dynamics
• Traksion AWD + Terrain Response
• Suspensione Me Ajer
• Klimatizator Automatik Me 4 Zona
• Sistem Navigacioni Touch Pro Duo
• Black Exterior Pack
• Sistem Audio Land Rover 250W
• Dritat Full LED me Grafike Daytime LED
• Sensore Parkimi Perpara dhe Prapa
• Sistem Kamera 360* 3D
• Bagazhi Me Hapje Mbyllje
Automatike/Sensor
• Head Up Display

Opsione Shtese

• Tavan Panoramik
• Privacy Glass
• Disqe 23″ Style 5135 Gloss Black
• Sedile Para/Prapa Klimaterike
• Emergency Brake Assist
• -MeridianTM Sound System

Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 3.0-300 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Firenze Red
Ngjyra Brenda: Light Cloud
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay