Range Rover Sport Dynamic HSE

Range Rover Sport Dynamic HSE

Opsione Baze

• Transmision Automatik Me 8 Raporte
• Ndezje/Fikje me Buton Start/Stop
• ECO Start/Stop
• Traksion AWD + Terrain Response
• Suspensione Me Ajer me VeteNivelim
• Sistem Navigacioni Touch Pro Duo
• Paneli Instrumentave TFT Dixhital
• Sistem Audio Land Rover 250W
• Mbyllje e Dyerve Soft
• Dritat Full LED me Grafike Daytime LED
• Sensore Parkimi Perpara dhe Prapa
• Sistem Audio MeridianTM Sound System
• Bagazhi Me Hapje Mbyllje Automatike
• Emergency Braking

Opsione Shtese

• Timon me Ngrohje
• Tavan Panoramik
• Xhama te Erret
• Disqe 23” Style 5135, Gloss Black
• Sistem Surround Camera 360
• Black Exterior Pack

Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 3.0-300 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Fuji White
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay