Range Rover Evoque

Range Rover Evoque

Opsione Baze
 • Klimatizator 2 zona
 • Bluetooth
 • Navigator
 • USB
 • Drita xenon
 • Timon me komanda multifunksional
 • Emergency brake assist
 • Drive terrain assist
 • Start/stop
Informacion i përgjithshëm
€29,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 100000km
Viti 2018
Motorri 2.0-150HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay

  Range Rover Evoque

  Opsione Baze
  • 6 Airbag
  • Drita Mjegulle Prapa
  • Timon me Komanda Multifunksional
  • Mbyllje Qendrore me Pult
  • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
  • ISOFIX
  • Sensore Shiu
  • Drite Frenimi Prapa
  • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
  • Pasqyrat me Komandim
  • Mbeshtetese Krahu Para
  • Kompjuter Bordi
  Opsione Shtese
  Informacion i përgjithshëm
  €29,500
  Gjendja: E perdorur
  KM te pershkruara: 100000km
  Viti 2018
  Motorri 2.0-150HP
  Karburanti: Diesel
  Ngjyra Jashte: e zeze
  Karroceria: SUV
  Trasmisioni: Automatike
  Tipi Auto
  Dyert: 5
  Ulese: 5

   Emri (*)

   Email (*)

   Numer telefoni

   Subjekti

   Kalkulatori Financiar
   Çmimi i automjetit ( €)
   Norma interesit (%)
   Periudha (month)
   Paradhënie ( €)
   Llogarit
   Monthly Payment
   Total Interest Payment
   Total Amount to Pay