Range Rover Evoque

Range Rover Evoque

Opsione Baze
 • Drita full led para dhe pas
 • Timon me komanda multifunskional
 • Kamera e pasme parkimi
 • Ekran tft touch pro duo
 • Bagazh me hapje atuomatike
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Pasqyra elektrike
 • Black pack
Informacion i përgjithshëm
€45,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 95000km
Viti 2019
Motorri 2.0 - 150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay