Range Rover Evoque

Range Rover Evoque

Opsione Baze
 • Adaptive terrain response
 • Drita xenon
 • Kliamtizator 2 zona
 • Meridian sound system
 • Timon me komanda mukltufnskional
 • Sensor parakimi para dhe pas
Informacion i përgjithshëm
€17,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 190000km
Viti 2014
Motorri 2.2-150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Bardhë
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay