Range Rover Evoque

Range Rover Evoque

Opsione Baze
 • Kamera e pasme parkimi
 • Emergency brake assist
 • Drita xenon me detaje Led
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Timon me komanda multifunksional
 • Lane keep assist
Informacion i përgjithshëm
€37,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 125000km
Viti 2019
Motorri 2.0-150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay