Mercedes Benz V300d 4matic

Mercedes Benz V300d 4matic

Opsione Baze
 • Lane keep assist
 • Dyer elektrike
 • Ambient Light
 • Sedile elektrike ngrohje
 • Drita full led
Informacion i përgjithshëm
€85,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 25000km
Viti 2022
Motorri 2.2-239 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Karroceria: Furgon
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay

  Mercedes Benz V300d 4matic

  Opsione Baze
  • 6 Airbag
  • Drita Mjegulle Prapa
  • Timon me Komanda Multifunksional
  • Mbyllje Qendrore me Pult
  • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
  • ISOFIX
  • Sensore Shiu
  • Drite Frenimi Prapa
  • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
  • Pasqyrat me Komandim
  • Mbeshtetese Krahu Para
  • Kompjuter Bordi
  Opsione Shtese
  Informacion i përgjithshëm
  €85,000
  Gjendja: E perdorur
  KM te pershkruara: 25000km
  Viti 2022
  Motorri 2.2-239 HP
  Karburanti: Diesel
  Ngjyra Jashte: e zeze
  Karroceria: Furgon
  Trasmisioni: Automatike
  Tipi Auto
  Dyert: 5
  Ulese: 7

   Emri (*)

   Email (*)

   Numer telefoni

   Subjekti

   Kalkulatori Financiar
   Çmimi i automjetit ( €)
   Norma interesit (%)
   Periudha (month)
   Paradhënie ( €)
   Llogarit
   Monthly Payment
   Total Interest Payment
   Total Amount to Pay