Mercedes Benz S500 Coupe

Mercedes Benz S500 Coupe

Opsione Baze

Sedile elektrike me ngrohje, ftohje dhe memorie
Sedile me masazh
Kamera 360 grade
Drive Dynamics
Sistem amortizimi me ajer
Tavan Xhami Panoramik
Sensore parkimi para dhe pas
Drita LED

Informacion i përgjithshëm
cmimi €68,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 131000km
Viti 2014
Motorri 4.8 - 455HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Coupe
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 3
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay