Mercedes Benz S class 350d

Mercedes Benz S class 350d

Opsione Baze
 • Sedile elektrike ngrohje ftohje masazh para dhe pas
 • Tavan xhami panoramik
 • Active cruise control
 • Emergency brake assist
 • Drita full led
 • Night vision
 • Lane keep assist
Informacion i përgjithshëm
€52,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 100000km
Viti 2015
Motorri 3.0-258 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay