Mercedes Benz ML

Mercedes Benz ML

Opsione Baze
 • Bagazhi me hapje/mbyllje automatike
 • Sedile elektrike me memorie
 • Climatizator bi zonal
 • Sedile me ngrohje para dhe pas
 • Blind spot assist
 • Auto hold
 • Drive mode select
 • Sistem navigacioni
 • Timon me ngrohje
 • Keyless entry
 • Sensor shiu
 • Traffic signs recognition
Opsione Shtese
 • Sensore parkimi para dhe pas
 • Atention asist
 • Lane keep assist
 • Isofix
 • USB
 • Bluetooth
 • CD Player
 • Tavan xhami panoramik
 • Pasqyrat me palosje
 • Levat e nderrimit te marsheve ne timon
 • Cruise control
Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 191554km
Viti 2014
Motorri 3.0 - 258 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Bardhë
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay