LR Discovery R-Dynamic SE MHEV

LR Discovery R-Dynamic SE MHEV

Opsione Baze

– Transmision Automatik Me 8 Raporte

– Terheqje 4×4

– Kamera Parkimi e Pasme + Sensore Parkimi

– Paneli Instrumentave TFT Analog

– Sistem Navigacioni In Control Touch Pro

– Ekran me Prekje 11.4″

– Bagazhi Me Hapje/Mbyllje Automatike

– Dritat e Pasme Full LED

– Ndezje Me Buton Start/Stop

– Sistem Audio Meridian

– Disqe Alumini 20″

– Riveshje e Tavanit Ebony Morzine

– Pasqyrat e Jashtme me VeteErresim

– Suspensione me Ajer dhe Nivelim

Opsione Shtese

Disqe Alumini 21″ Style 5025, Gloss Black

– Tavan Xhami Panoramik me Hapje

– Xhama Te Erret

– Drita Matrix LED

– Timoni me Komandim Elektrik

– Sedile Para me Ngrohje/Ftohje/Masazh

– Sedilje Elektrike per Rreshtin e Trete

– Karikim Wireless

– Frigorifer ne Mbeshtesen e Krahut

– Konfigurim Drita Ambjenti

Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 3.0 - 250 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Caraway
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Modeli për test drive)

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay