Lexus LX 600 Superior

Lexus LX 600 Superior

Opsione Baze
 • Sedile elektrike ngrohje ftohje masazh para dhe pas
 • Tavan me veshje kamosh
 • Tavan xhami panoramik
 • Timon elektrik multifunksional

  ngrohje

 • Hapje bagazhi me buton
 • Drita full led
 • Ekrane te pasem
 • Kamera parkimi 360 grade
 • Emergency brake asssit
 • Lane keep assist
Informacion i përgjithshëm
€166,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 3.5-415 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Bardhë
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay