Kia XCeed EX Flow

Kia XCeed EX Flow

Opsione Baze

Airbag ballor për shoferi dhe pasagjerin
Airbag anësor për shoferin dhe pasagjerin
Airbag perde
ABS+ ESC+HAC
ISOFIX
Siguresë dyersh për fëmijët
Sistem drejtimi elektrik
4 xhama eletrik
Pasqyra me kontroll dhe mbyllje elektrike
Drita Ditore LED
Drita antimjegull
Shina në çati
Gome Rezerve
Sedilja e shoferit me rregullim gjatësi dhe lartësi
Timoni I rregullueshëm në lartësi dhe thellësi
Sedilje gjysem lekure
Sediljet prapa me ndarje 60%:40%
Disqe alumini 16”
Goma Michelin
Komanda ne timon
Timon lekurë
Leva e marsheve lëkure
Klima automatike
Bluetooth
Apple Car Play Mirror, Androir Car PlayMirror
Konsola qendrore dixhitale 12.3 inch
Pilot automatic(cruise control)
Kamera parkimi mbrapa
Dalje 12V
Dajle USB

Opsione Shtese

Pasqyra elektrike me ngrohje
Disqe alumini 18”
Goma Continental
Sediljet perpara me rregullim lartesie
Sediljet perpara me ngrohje
Timon me ngrohje
Klima automatik
Kroskot digjital 12.3”
Drive mode
Sensore parkimi mbrapa
Sensore shiu
Ekran multimedia 8”

Informacion i përgjithshëm
€28,890
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 1.5-160 HP
Karburanti: Benzine
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay