KIA SPORTAGE LX FRESH PLUS

KIA SPORTAGE LX FRESH PLUS

Opsione Baze

Airbag ballor për shoferi dhe pasagjerin
Airbag anësor për shoferin dhe pasagjerin
Airbag perde
Airbag midis shoferit dhe pasagjerit
ABS+ ESC+DBC+HAC+TSA+MCB
ISOFIX
Timon me rregullim manual ne lartesi dhe thellesi
Xhami para i erresuar
Xhamat pas dhe xhami i pasem te erresuar
Xhami para me film akustik
Drita LED para dhe mbrapa
Drita automatike
Drita mjegulle mbrapa
Pasqyra elektrike dhe me ngrohje
Disqe 17”
Kit riparimi per gomat
Goma Michelin
Sedilje me cope
Kondicioner manual
Auto Cruise Control
Drive mode
Lane Keep Assist
Forward Collision Avoidance Assist
Kamer parkimi mbrapa
Dalje USB
Dalje 12V
Komanda ne timon
Lidhje Bluetooth

Opsione Shtese

Pasqyra elektrike me palosje
Shina ne cati
Sedilje me ngrohje perpara
Timon lekure
Timon me ngrohje
Klima automatike
Dalje ventilimi mbrapa
Sensor shiu
Ekran multimedia 12.3”
Sensore parkimi perpara+mbrapa
Ndezje+fikje me buton.
Keyless entry
Xhamat e pasem te erret.

Informacion i përgjithshëm
€36,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 1.6-180 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Lunar Silver
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike DCT7
Tipi Auto
Rrota aktive: 2WD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay