Kia SPORTAGE EX MOTION

Kia SPORTAGE EX MOTION

Opsione Baze
 • Traksion Front Wheels Drive
 • EURO 6
 • 5 Vende
 • Transmision automatik me 8 shpejtësi
 • Kondicioner automatik me 2 zona temperature
 • Disqe Alumini 19″
 • Tapiceri prej lëkure Nappa R-Design / Pëlhurë me rrjetë të hapur
 • Ekrani i shoferit 12 inç CleanZone
 • Kontroll elektronik i klimës
 • Timoni sportiv me 3 krahe me sistem audio me performancë të lartë
 • Mbështetje mesatare me 4 mënyra të shumëfishta
 • Transmetim audio dixhital (DAB)
Opsione Shtese
 • Niveli i lartë i ndriçimit të brendshëm
 • Integrimi i smartfonit
 • Mbrojtje nga dielli me ndriçim
 • Sedilja e shoferit e rregullueshme manualisht
 • Rreshti i dytë i sediljeve paloset manualisht
 • Sedilja elektrike e shoferit me funksion memorie
 • Palosja e mbajtëseve të kokës
 • Kontrolli zanor
 • Sediljet e përparme sportive
 • 2 lidhje USB
 • Lidhja Bluetooth
 • Volvo On Call
 • Mbajtja e makinës brenda korsive
 • SipsTM Protection System
 • Sistemi i mbrojtjes nga dëmtimi i kamzhikut
 • Airbag për shoferin dhe pasagjerin
 • Sistemi i alarmit
 • Zbutja e përplasjeve
 • Sistemi indirekt i monitorimit të presionit të gomave (iTPMS)
 • Airbag për gjurin e shoferit
 • Informacion mbi tabelat rrugore
 • Airbag me mbyllje automatike të derës për pasagjerin
 • Drita e frenave emergjente dhe paralajmërimi i rrezikut
 •  ISOFIX- në sediljet e pasme
 • Kufizues i shpejtësisë
 • Përkujtues rripi për të gjitha sediljet
 • Paketa e ambulancës
 • Kompleti i përkohshëm i lëvizshmërisë
 • Mbyllje e dyfishtë
 • Trekëndëshi paralajmërues
 • Dritat Led të shasisë sportive
 • Bagazh me bravë elektrike
 • Grilë R-Design me futje të zezë me shkëlqim të lartë dhe kornizë metalike
 •  Drita e frenave të pasme me pozicion shumë të lartë
 • Sensore te Pasem Parkimi
 • Frenat me asistentë malor dhe teknologjinë e ndalimit automatik Start/Stop
 • Sensori i shiut
 • Paralajmërim për rrugë të rrëshqitshme dhe rrezik
 • Pasqyrat e brendshme dhe të jashtme zbehen automatikisht
 • Shërbimi Dixhital – Shërbimet e integruara të Google (Android OS): Google Maps, Google Assistant dhe Google Play Store
Informacion i përgjithshëm
€40,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 1.6
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay