Kia Sportage EX Motion

Kia Sportage EX Motion

Opsione Baze
 • Airbag ballor për shoferi dhe pasagjerin
 • Airbag anësor për shoferin dhe pasagjerin
 • Airbag perde
 • Airbag midis shoferit dhe pasagjerit
 • ABS+ ESC+DBC+HAC+TSA+MCB
 • ISOFIX
 • Siguresë dyersh për fëmijët
 • Timon me rregullim manual ne lartesi dhe thellesi
 • Leva e marshit e veshur me lekure
 • Xhami para i erresuar
 • Xhamat pas dhe xhami i pasem te erresuar
 • Xhami para me film akustik
 • Drita LED para dhe mbrapa
 • Drita automatike
 • Drita mjegulle mbrapa
 • Pasqyra elektrike me palosje dhe me ngrohje
 • Disqe 17”
 • Kit riparimi per gomat
 • Goma Michelin
 • Sedilje me cope
 • Kondicioner manual
 • Auto Cruise Control
 • Drive mode
 • Lane Keep Assist
 • Forward Collision Avoidance Assist
 • Kamer parkimi mbrapa
 • Ekran multimedia 8”
 • Dalje USB
 • Dalje 12V
 • Komanda ne timon
 • Lidhje Bluetooth
Opsione Shtese
 • Xhami i pasem dhe xhamat mbrapa ekstra te erresuar
  Drita mjegulle LED perpara
 • Sedilja e shoferit dhe e pasagjerit me rregullim elektrik
 • Sedilja e shoferit me mbeshtetje lumbar
  Sedilje me cope dhe lekure
 • Sedilje me ngrohje para dhe mbrapa
 • Shina ne cati
 • Timon lekure
 • Timon me ngrohje
 • Klima automatike
 • Dalje ventilimi mbrapa
 • Sensor shiu
 • Ekran multimedia 12.3”
  Smart Cruise Control
 • Blind Spot Collision Avoidance
 • Forward Collision Avoidance Assist- Junction
  Sensore parkimi para dhe mbrapa
 • Bagazh elektrik
  Karikim wireless per telefon
 • Keyless entry dhe keyless go
Informacion i përgjithshëm
€40,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 1.6 - 180 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: E verdhe
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: 2WD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay