Kia Sorento

Kia Sorento

Opsione Baze

Airbag Ballor për shoferin dhe pasagjerin
Airbag Anësor për shoferin dhe pasagjerin
Airbag Perde
ABS+ ESC+ DBC+ HAC+ TSA
EPB
ISOFIX
Siguresë dyersh për femijet
Euro 6d
Sistem drejtimi elektrik
Timoni I rregullueshëm në lartësi dhe thellësi
Xhami para dhe xhamat para te erresuar
Xhamat mbrapa te erresuar
Xhami I pasem I erresuar dhe me ngrohje
Xhami para me film akustik
Drita automatike
Drita LED
Drita ditore LED
Drita mjegulle LED para dhe mbrapa
Pasqyrat e jashtme me ngjyren e makines
Pasqyra elektrike dhe me ngrohje
Disqe alumini 17’’
Kit riparimi I gomes
Goma Continental
Mbeshteteset e kokes te rregullueshme
Sedilje me cope
4 xhama eletrik
Kontroll qendror I xhamave nga shoferi
Ndricim LED ne kabine
Sediljet me ndarje 60%:40%
Timon me lekure
Leve marshesh me lekure
Mbrojtese dielli me ndricim dhe rreshkitje
AC automatik
Smart cruise control
Drive mode select
Lane keep assist
Forward collision-avoidance assist
Inteligent speed limit assist
Forward collision avoidance assist – junction
Lane following assist
Highway driving assist
Sensor parkimi para dhe mbrapa
Kamer mbrapa
Sensor shiu
Dalje usb para dhe mbrapa
Sisten navigimi 10.2 Inch
Apple Car Play Mirror, Android Car Play Mirror
Komanda në timon

Opsione Shtese

Sigurese dyersh automatike per femijet
PARKING COLLISION-AVOIDANCE ASSIST per pjesen mbrapa
Xhami para solar
Xhamat mbrapa extra te erresuar
Xhami para I laminuar
Ndricim full LED para dhe mbrapa
Shina ne cati
Disqe alumini 19’’
Sedilja e shoferit elektrike dhe me memorie
Sedilja e pasagjerit elektrike
Mbeshtetje lumbar tek sediljet perpara
Sedilje me lekure NAPPA
Sedilje me ngrohje para dhe mbrapa
Sediljet para me ventilim
Timon me ngrohje
Pedale metalike
Head-up display
Blind-spot collision-avoidance assist
Parkim inteligjent me telekomande
Kamera 360 grade
Blind-spot view monitor
Bagazh elektrik
Perde manual ne dritaret mbrapa
Dalje fuqie mbrapa
Karikim wireless per smartphone
Sistem audio BOSE
Celes inteligjent dhe ndezje me buton

Informacion i përgjithshëm
€64,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 2.2-202 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay