Kia EV6 GT

Kia EV6 GT

Opsione Baze
 • Airbag ballor per shoferin dhe pasagjerin
 • Airbag anesor dhe airbag perde
 • ABS+ESC+HAC+MCB+EPB
  ISOFIX
 • Sigurese dyersh per femijet
 • Sistem ngrohes baterie
 • Parking Collision Avoidance Assist
 • Drejtim elektrik
 • Timon me rregullim lartesie dhe thellesie
 • Xhami perpara me film akustik
 • Xhama te erresuar mbrapa
 • Drita full LED para dhe mbrapa
 • Sensor dritash
 • Drita adaptive
 • Pasqyra elektrike dhe me ngrohje
 • Tavan xhami
 • Dorezat e dyerve automatike
 • Disqe alumini 21”
 • Kit riparimi per gomen
 • Goma Michelin
 • Sedilja e shoferit dhe pasagjerit me rregullim lartesie
 • Sedilje me kamosh
 • Sedilje me ngrohje para dhe mbrapa
 • Ndricim LED ne kabine
 • Timon me lekure
 • Timon me ngrohje
 • Pedale metalike
 • Klima automatike
 • Pompe ngrohje
 • Kroskot digjital 12.3”
 • Head-up display
 • Smart Cruise Control
 • Modalitete drejtimi
 • Blind sport collision avoidance assist
 • Lane keep dhe follow assist
 • Forward collision avoidance assist
 • Forward collision avoidance assist (Junction)
 • Sensore parkimi para dhe mbrapa
 • Vetparkim
 • Kamera parkimi mbrapa
 • Kamera 360 grade
 • Sensor shiu
 • Blind spot view monitor
 • Bagazh elektrik
 • Karikues wireless per telefon
 • Navi 12.3”
 • Sistem audio Meridian
 • Komanda ne timon
 • Bluetooth
 • Dalje USB
 • Keyless entry dhe keyless go 
Informacion i përgjithshëm
€77,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri Elektrik - 585 HP
Karburanti: Elektrike
Ngjyra Jashte: Metalike
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay