Kia EV6 GT-Line

Kia EV6 GT-Line

Opsione Baze
 • Smart cruise control me radar inteligjent
 • Frenim emergjent
 • Ruajtes korsie
 • Ndjekes korsie
 • Njohje automatike e sinjalistikes rrugore
 • ABS+ESC+HAC+HBA
 • Airbag ballor per shoferin dhe pasagjerin
 • Airbag anesor dhe airbag perde
 • Airbag midis shoferit dhe pasagjerit
 • ISOFIX
 • Mbyllje qendrore
 • Kit riparimi per gomat
 • Sistem fast charging 400V/ 800V
 • Ngrohes baterie
 • Sistem karikimi i kombinuar
 • Sistem frenimi regjenerues
 • Ekran 12.3 inch i harkuar dhe me lidhje te shumefishte
 • Ndricim i brendshem LED
 • Pedale alumini
 • Sedilja e shoferit me memorje dhe me rregullim elektrik
 • Sedilja e pasagjerit elektrike
 • Pasqyra te jashtme me drita led dhe me ngrohje
 • Drita full led perpara dhe mbrapa
 • Disqe frenimi 18 inch perpara dhe mbrapa
 • Disqe 19 inch
 • Klime automatike me dy zona
 • Xhama elektrik para dhe mbrapa
 • Timon me lekure vegane
 • Sensor dritash
 • Sensor shiu
 • Kamer parkimi mbrapa
 • Smart key dhe ndezje me buton
 • Drive mode
 • Lidhje Bluetooth
 • Komanda ne timon
 • Timon i rregullueshem
 • Porte USB dhe USB-C perpara dhe mbrapa
Opsione Shtese
 • Dorezat e jashtëme elektrike
 • Ekran me prekje per kontrollin e klimes dhe medias
 • Pompe ngrohje per kondicionim më eficent
 • Bateri me e madhe 77.4 KWH
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection
 • Emergency Brake Assist
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Meridian Sound System
 • Ndarje e bagazhit ne dy pjese
 • Sedile me Ftohje Para
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile me Ngrohje Pas
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Timon me ngrohje
 • Traffic Sign Recognition
 • Xhami Para Reflektiv
Informacion i përgjithshëm
€59,990
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Karburanti: Elektrike
Ngjyra Jashte: Metalike
Karroceria: Crossover
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: RWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay