Kia EV6 GT-Line Energy

Kia EV6 GT-Line Energy

Opsione Baze
 • Smart cruise control me radar inteligjent
 • Njohje automatike e sinjalistikes rrugore
 • ABS+ESC+HAC+MCB
 • Airbag ballor per shoferin dhe pasagjerin
 • Airbaganesor dhe airbag perde
 • Airbag midis shoferit dhe pasagjerit ISOFIX
 • Mbyllje qendrore
 • Kit riparimi per gomat Ngrohesbaterie
 • Sistem frenimi regjenerues
 • Ekran 12.3 inch i harkuar dhe me lidhje te shumefishte Ndricim ibrendshem LED
 • Pedale metalike
 • Sedilja e shoferit me memorje dhe me rregullim elektrik
 • Sedilja e shoferit dhe e pasagjerit me mbeshtetje lumbar
 • Sedilja e shoferit dhe e pasagjerit me rregullim lartesie
 • Sedilja epasagjerit elektrike
 • Sedilja e shoferit me hapesire relaksuese
 • Sedilje lekure dhe kamosh
 • Pasqyra te jashtme me drita led dhe me ngrohje Dritafull led perpara dhe mbrapa
 • Disqe 19’
 • Klime automatike me dy zona Xhama elektrik para dhe mbrapa
 • Xhami para dhe xhamat para te erresuar Xhamat mbrapa dhe xhami pasem i erresuar Xhami para mefilm akustik
 • Doreza manuale
 • Timon me lekure vegane
 • Timon me rregullim ne lartesi dhe thellesi Sensordritash
 • Sensor shiu
 • Kamer parkimi mbrapa
 • Sensore parkimi para dhe mbrapa Smart key dhe ndezje me buton Bagazh mekanik
 • Drive mode Lidhje Bluetooth
 • Komanda ne timon
 • Porte USB dhe USB-C perpara dhe mbrapa GomaKumho ose Nexen
 • Forward collision-avoidance (FCA) (kembesor, biciklete, makine) Lane Keep Assist
Opsione Shtese
 • Bateri me e madhe 77.4 KWH Katerrrota aktive
 • Pompe ngrohje per kondicionim me eficent Sediljeme ngrohje para dhe mbrapa Sedilje para mevendilim
 • Timon me ngrohje Head-updisplay
 • Ekran me prekje per kontrollin e klimes dhe medias Bagazh mehapje mbyllje elektrike
 • Dorezat automatike
 • Blind-Spot collision-avoidance assist (BCA) dhe Rear Cross-Traffic collision Avoidance (RCCA)Parking collision-avoidance assist (PCA)
 • Forward collision avoidance assist – junction(FCA-JX)Parkim i zgjuar me telekomande
 • Kamera 360 grade
 • Highway driving assist (HDA2) Blind-spot view monitor (BVM) Sistem audio Meridian
 • Karikim wireless per telefon Vend perganxhe
 • Ndarje e bagazhit dhe dalje 12 V
 • Xhama te erresuar ekstra mbrapa dhe bagazhi

 

Informacion i përgjithshëm
€72,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri Elektrik - 325 HP
Karburanti: Elektrike
Ngjyra Jashte: Metalike
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay