Jaguar XF D200 R-Dynamic HSE

Jaguar XF D200 R-Dynamic HSE

Opsione Baze

• Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi

 • Traksion 4×4
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • All Surface Progress Control
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Lane Keep Assist
 • Drita Premium Full LED
 • Keyless Start/Stop
 • Impianti Audio Meridian Sound
Opsione Shtese

• Xhama te Erret
• Disqe 20″ Style 5036
• Kamera e pasme parkimi
• Paketa e jashtme “Black”

Informacion i përgjithshëm
€74,500
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 2.0-204 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Siena Tan
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay