Jaguar XE R-Dynamic SE

Jaguar XE R-Dynamic SE

Opsione Baze

 Transmision Automatik me 8 Raporte

Ndezje Fikje me Buton Start/Stop

Sistem Navigacioni Touch Pro

Suspension Me Ajer

Bateria e Motorrit Elektrik MHEV

Emergency Breaking

Blind Spot Assist

Kamere Mrapa

Keyless Entry

Sensore Parkimi Para dhe Mrapa

Two-zone Climate Control

Tyre Repair System

Sport Seats

Opsione Shtese

Xhamat e Erresuar

Configurable Cabin Lighting

Red Brake Calipers

Sedile Ngrohje Para

Black Exterior Pack

Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 2.0-204 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay