Jaguar XE D204 R-Dynamic S

Jaguar XE D204 R-Dynamic S

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • All Surface Progress Control
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Lane Keep Assist
 • Drita Premium Full LED
 • Keyless Start/Stop
 • Impianti Audio
 • Android Auto™
 • Apple CarPlay®
 • Emergency Braking
Opsione Shtese
 • Clear Sight Pasqyre Interior
 • Disqe Alumini 19"
 • Dritat Full LED
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Meridian Sound System
 • Paketa Driver Assist
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 2200km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 204 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Eiger Grey
Ngjyra Brenda: Ebony Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: RWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay