Jaguar XE D200 R-Dynamic SE

Jaguar XE D200 R-Dynamic SE

Opsione Baze

• Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi
• Sensore Parkimi Para dhe Prapa
• Kamera e pasme parkimi
• Ndezje Me Buton Start/Stop
• Klimatizator Automatik Me 2 Zona
• Lane Keep Assist
• Drita Premium Full LED
• Keyless Start/Stop
• Impianti Audio Meridian Sound

Opsione Shtese

• Xhama te Erret
• Disqe 19″ Style 1050
• Drita ambienti te konfigurueshme
• Karikim Mobile Wireless
• Sistem operimi “Touch Pro Duo”

Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 2.0-204 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Siena Tan
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay