Jaguar F-Pace

Jaguar F-Pace

Opsione Baze

– Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi

– Traksion 4×4

– Sensore Parkimi Para dhe Prapa

– Ndezje Me Buton Start/Stop

– Klimatizator Automatik Me 2 Zona

– Kamera E Pasme

– Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike

– Lane Keep Assist

– Keyless Start/Stop

– Emergency Braking

– 11.4″ Touchscreen Display

– Drita Ambjenti me Konfigurim

– Blind Spot Assist

– Sinjalet Me Levizje Te Animuar

Opsione Shtese

– Adaptive Dynamics

– Tavan Panoramik Fiks

– Xhama te Erret

– Disqe 21″ Style 5105, Gloss Black

– Drita Mjegulle LED

– Drita Premium LED & AHBA

– Sedilje Elektrike Me Ngrohje/Memorie

– Timon me Komandim Elektrik

– Drita Ambjenti Me Konfigurim Ngjyrash

– Hapje e Perdes Panoramike me Sensor

– Tapete Premium

Informacion i përgjithshëm
€65,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 10000km
Viti 2022
Motorri 2.0- 204 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Vintage Tan
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay