Jaguar E-Pace D165

Jaguar E-Pace D165

Opsione Baze

Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi
Traksion 4×4
Sensore Parkimi Para dhe Prapa+Kamera
Ndezje Me Buton Start/Stop
Klimatizator Automatik Me 2 Zona
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
Lane Keep Assist
Keyless Start/Stop
Korniza kromi tek dritare
Paneli Instrumentave TFT Digital

Opsione Shtese

Xhama te Erret
Tavan Panoramik Fiks
Frena me Ngjyre te Kuqe
Drita Premium LED & AHBA
Disqe 19” Style 5119 Satin Dark Grey
Drita Ambjenti me 10 konfigurime
Bagazhi me Hapje/Mbyllje me Sensor
Tapete Per Kembet

Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 2.0-163 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay